Usługi - projektowanie i wykończenia wnętrz

Przytulne i funkcjonalne pomieszczenia to niezwykle istotna kwestia, która bezpośrednio przekłada się na samopoczucie. Żeby zadbać o wygląd lokalu, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się aranżacją wnętrz.

Powierz nam projektowanie wnętrz

Zaaranżowanie przestrzeni wymaga ogromnej precyzji, wyczucia estetyki, znajomości bieżących trendów. Aranżacja wnętrza powinna być dopasowana do budynku, otoczenia zewnętrznego, a także preferencji użytkowników. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży. Wiemy, że każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia. Nie ma dwóch takich samych projektów, dlatego przed przystąpieniem do realizacji uwzględniamy wiele czynników. Przyjeżdżamy pod wskazany adres, aby zobaczyć, czym wyróżnia się określona nieruchomość. Zanim zaproponujemy określone rozwiązanie, chcemy poznać opinie naszych klientów, dowiedzieć się, czego oczekują. Ustalamy, w jakim stylu chcą urządzić swoje mieszkanie, np. skandynawskim, rustykalnym, industrialnym, prowansalskim. Podpowiadamy, co naszym zdaniem sprawdzi się najlepiej.

Architekt wnętrz z Warszawy zwraca uwagę na wiele kwestii. Stara się stworzyć miejsce wyróżniające się estetyką oraz funkcjonalnością. Dba o zapewnienie prawidłowego oświetlenia, a także praktycznych dodatków. Projekty wnętrz muszą być przemyślane. Trzeba zastanowić się, w jaki sposób optymalnie zagospodarować dane miejsce, ustawić meble. Wybieramy jedynie sprawdzone materiały, aby mieć pewność, że oferujemy wysoki standard usług.  Ogromny nacisk kładziemy na dokładne zaprezentowanie naszych koncepcji, gdyż zależy nam na przedstawieniu przejrzystych informacji. Podejmujemy się realizacji zarówno w nowo powstałych budynkach, jak i lokalach z rynku wtórnego.

Kompleksowe wykończenia wnętrz to nasza specjalność

W zakres naszej oferty wchodzą usługi związane z wykończeniem wnętrz „pod klucz” w Warszawie i okolicach. Oddajemy gotowe lokale, które nadają się do zamieszkania. Przeprowadzamy remonty w nieruchomościach w stanie deweloperskim oraz z rynku wtórnego. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym. Posiadamy niezbędne urządzenia umożliwiające realizację niestandardowych zleceń. Możemy pochwalić się także wykwalifikowaną kadrą. Zajmujemy się m.in. malowaniem, gipsowaniem, układaniem płytek ceramicznych oraz płyt wielkoformatowych. Naszymi klientami są osoby prywatne oraz managerowie firm, instytucji publicznych.

Profesjonalnie podchodzimy do powierzonych zleceń. Przestrzegamy ustalonych terminów. Dużą rolę przywiązujemy do jakości użytych komponentów. Inwestujemy w farby, tynki, gładzie, panele, kafelki i inne artykuły pochodzące od zaufanych dostawców. Wybieramy jedynie produkty wytworzone przez polskich, a także europejskich producentów. Dbamy o segregację odpadów i przestrzeganie przepisów BHP. Zwracamy uwagę na detale, ponieważ to właśnie one decydują o finalnym rezultacie naszych działań. Inspirujemy się najnowszymi trendami, dobierając rozwiązania funkcjonalne i estetyczne. Informujemy naszych klientów o aktualnych postępach prac, a w razie potrzeby konsultujemy wszelkie zmiany. Stawiamy na jasne zasady współpracy – przygotowujemy kosztorys, umowę wykonawczą, dostarczamy faktury, a także udzielamy gwarancji.

Postaw na oryginalne wnętrze. Zamów meble na wymiar

 

Aby pomieszczenia nabrały niepowtarzalnego charakteru, trzeba zatroszczyć się o odpowiednie wyposażenie. Meble na wymiar do sypialni lub salonu to bardzo dobra decyzja i najlepsza metoda na wykorzystanie powierzchni. Przed podjęciem prac omawiamy detale, wskazujemy zalety określonych wariantów, starając się jednocześnie przestrzegać ustalonego budżetu. Zatrudnieni u nas fachowcy wyróżniają się ogromnym zaangażowaniem, szybko wywiązują się ze swoich obowiązków. Posiadamy własną stolarnię oraz lakiernię – potrzebne meble na wymiar do łazienki i innych przestrzeni tworzymy samodzielnie, bez pomocy zewnętrznych firm. To wpływa na szybkość oraz konkurencyjną cenę.

Koncentrujemy się nie tylko na aspektach estetycznych, ale także praktycznych. Meble na wymiar do kuchni, biura, jadalni, przedpokoju muszą być użyteczne. Łatwo zmywalne blaty, dodatkowe półeczki, szuflady cokołowe, stojaki z możliwością obracania się, przydatne schowki, narożne szafki – to tylko nieliczne z koncepcji, które proponujemy. Charakteryzuje nas kreatywność. Umiejętnie urządzamy przestronne oraz niewielkie lokale. Zależy nam, by kuchnie na wymiar były spójne ze stylistyką panującą w pozostałych częściach mieszkania lub domu. Zajmujemy się produkcją oraz montażem gotowych elementów. Dbamy o wywiązanie się z zaplanowanych harmonogramów, a także sięgamy po wysokogatunkowe blaty, płyty fornirowane lub MDF. Szczególną uwagę przykładamy do wykończeń produktów – dobieramy odpowiednie  listwy oświetleniowe, cokoły, efektowne uchwyty.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem maila, aby poznać więcej szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Warszawa to miasto, na którego terenie działamy, ale obsługujemy także pobliskie miejscowości.